Sündmused

Meie juures on põnev ja mugav pidada erinevaid aktiivse noodiga sündmusi.
Leia enda jaoks sobiv alternatiiv meie külastamiseks või võta meiega ühendust ja mõtleme koos just Sulle sobiva.

Firmaüritused

Tule koos kollektiiviga ning tugevdage oma meeskonnavaimu! Lounge ala võimaldab koosoleku või seminari korraldamist ebaharilikus keskkonnas, mis aitab kaasa uute ideede tekkimisele. Lounge alale on võimalik tuua oma meelepärane söök-jook. Sessioonile on võimalik juurde lisada erinevaid meeskondlike tegevusi (nt omavahelised võistlused, meeskonnaülesanded ja -mängud).

Sünnipäevad (lastele ja täiskasvanutele) 

Suurepärane võimalus tähistada enda sünnipäeva koos sportliku ja lõbusa tegevusega. Muudame sünnipäeva sessiooni sisu vastavalt eale ja grupi eripära arvestades (mängud, võistlused, erirajad, lisaseadmed, jt). Koos päringuga pane kindlasti teele enda erisoovid!

Võimalus kasutada privaatset loungeala, vaata lisa sessioonid lehelt.

Sessioonil osalejate maksimum arvuks on 30 last.

Fantastiline viis lõbusa ja tegusa sünnipäeva tähistamiseks!

Poissmeeste / tüdrukute õhtu

Meeleolukas teemakohane ronimissessioon seltskonnale. Sessioon sisaldab põnevaid väljakutseid poissmehele või pruudile ning tema sõpradele. Võimalus kasutada lounge-ala ja soovi korral saame seada üles südamete kujuliste nukkidega raja.

Bachelorette's party
Juhul kui on soov sisustada poismeeste / tüdrukute õhtu põnevate sportlikute väljakutsetega on Ronimisministeerium selleks sobilik koht.

Võistlused

Ronimisministeerium korraldab harrastajatele suunatud festivali stiilis ronimimisvõistlusi nimega BoulderROCK, samuti korraldab Ronimisministeerium koostöös Eesti Ronimisliiduga Eesti Ronimise Karikasarja bouldering-ronimise etappi nimega Tallinn Open.

Tallinn Open
Tallinn Open võistlus kogub Baltimaade parimad ronijad Tallinna (pildid: Nemanja Sonero).