KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas ma pean broneerima aja külastamiseks?

Kui tuled iseseisvalt või sõbradega ronima sellest pole vaja anda meile teada.

Kui tahad juhendatud ronimissessiooni, tuleb kokkulepida meie eelnevalt. Sessioonide hinnakirja leiad siit.


Kas Ronimisministeeriumis saavad ka algajad ronida?

Otse loomulikult! Ronimisministeerium on Eesti esimene eraldiseisev ronimiskeskus, mis pakub sportlikku meelelahutust kõigile – lastest pensionärideni. Meie juures on mitmekesised ronimisvõimalused nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Boulderingiga on võimalik alustada iseseisvalt. Ronimisministeerium korraldab ka Bouldering ABC kursuseid, kus alaga saab tutvuda juhendaja käe all. Kuupäevade kohta vaata lähemalt Ronimisministeerium Facebookist Eventside alt.


Kas Ronimisministeeriumi saab tulla ka üksi, ilma partnerita?

Kindlasti! Ronimisministeerium on peamiselt bouldering-ronimiseks ehitatud, ehk valdav osa seintest on kuni 4 m kõrgused ning julgestaja rollis on 30 cm paksune spetsiaalne ronimismatt. Seinal ronitakse üksi, aga oht leida ronijate seast uusi sõpru, kes sama ronimisprobleemi kallal punnitavad on päris suur olenemata sellest, kas sa tuled üksi või mitte.


Kas Ronimisministeeriumisse saab tulla ka lastega?

Kindlasti on lapsed oodatud ronima. Meil on spetsiaalne lastesein, kus nukkide vahemaad on lastele sõbralikud.

Ühe täiskasvanuga võib kaasas olla kuni kaks alla 12 aastat last. 


Kui noorele lapsele Ronimisministeeriumis on midagi teha?

4-5 aastassed on juba päris osavad ronijad, kolme aastased suudavad tihti üllatada oma vanemad ja selle video laps on alla kahe aastane.
Kõige väikseimad ronimissussid on meil suuruses 24.


Kas Ronimisministeeriumis saab köiega ronida?

Ei saa. Ronimisministeerium on ehitatud bouldering-ronimiseks, ehk seinad on 4 m kõrgused ning julgestuseks on 30 cm paks, spetsiaalne ronimismatt.


Kuidas riietuda?

Ronima tulles soovitame selga panna mugavad riided. Alguses on lihtne põlvi ära lüüa, seega püksid võiksid põlved ära katta.


Mis jalanõusid vaja on?

Ronimiseks on spetsiaalsed ronimissussid, mis on kitsama nina ning hästihaarduva tallaga. Ronimissusse saab esialgu laenata Ronimisministeeriumist. Juhul, kui soovid tulla ronima oma sisejalanõudega, eelista tenniseid! Paljajalu ronimine ei ole lubatud enda ohutuse ning hügieeni huvides.


Millist ronimisvarustust alguses vaja läheb?

Bouldering-ronimiseks on vaja vaid ronimissusse (hind al. 40 €, rent 2 €) ning erinevates kohtades ronides tuleb kasuks omada magneesiumi kotti (hind al. 15 €, rent 1 €), võib ka vedelat magneesiumit (hind al. 11 €) kasutada.


Kas Ronimisministeeriumis on võimalik organiseerida üritusi?

Loomulikult! Lisainfo leiad siit.


Minule tavalahtiolekuajad ei sobi, aga tahaksin siiski käia ronimas.

Meie Premium kaartidega saate külastada Ronimisministeeriumi 24/7.


Jäin haigeks/sain vigastuse, kas saan enda liikmekaarti pikendada või ajutiselt peatada?

10x, kuu-, 3kuu-, 6-kuu ja aastakaarti on haiguse puhul võimalik pikendada arstitõendi esitamisel, treeningvõimetus vähemalt 2 nädalat.
Teavitada koheselt vigastuse või haiguse ilmnemisel. Alla 2 nädalaste pauside puhul kaarti ei pikendata ega kui teavitus tuli pärast kaardi kehtivust.

Lisaks saavad 3 kuu-, 6-kuu ja aastakaardi (24/7 liikmed) omanikud võtta treeningpuhkust. 3-kuu omanikud 2 nädalat, 6-kuu kaardi omanikud 4 nädalat ja 12-kuu omad 8 nädalat. Kui soovite võtta puhkust välja osade kaupa siis saab seda teha täisnädalate kaupa.

Ajaks, mil liikmekaart on peatatud (pole aktiivne), kuid tullakse siiski trenni (nt sai varem terveks vms) tuleb tasuda ühekordse pileti tasu.