Müük

Kinkekaart

Ronimisministeeriumi kinkekaardile saab panna summa, mida kinkida soovid!
Kinkekaardi kehtivus 3 kuud ja kaardil olev summa tuleb kasutada ühekorraga.

Kinkekaardi saate kätte Ronimisministeeriumist. Lihtne, eks ole!

Ronimisvarustus ja slackline

 

 Ronimissussid

 

Oleme hoolikalt valinud välja oma arvates parima hinna ja kvaliteedi suhtega ronimissusid. Scarpa ja Mad Rocki ainuesindajad Eestis!

 

Slackline

 

 

 

Ronimisministeeriumis müüdavad tasakaalulindid on testitud ja saanud heakskiidu Eesti parimate slackline vendade poolt – ehk peale kõndimise on lint sobilik ka trikitamiseks (25+2m- 49 €, 30+2m- 59 €). Lisaks jalgade- ja kehalihaste koormamist arendab lindil kõndimine ka keskendumisvõimet. Esialgu võimatult tunduv 10-15 m pika lindi otsast lõpuni kõndimine on paljudele võimalik juba pärast 30-45 min keskendunud harjutamist.

Power ball

hz250-image3

 

 

Power Ball (25-30 €) on treeningvahend mille sees asuv güroskoop tekitab kuni 16 kg raskusele vastava jõu. Power Ball trenn koormab mitte ainult sõrmi ja küünarvart vaid ka õlga.

 

 


Kreemid

 

Ronni

RONNI

RONNI- (6€) ronimisjärgne palsam. Valmistatud eritellimusel ning kohalikust toorainest, üdini naturaalne. Kasutada saab kätel, näol, huultel- kus iganes kuiv või katkine nahk muret teeb.
Koostis: Mesilasvaha, linaõli, saialill
NB! Saialillel on haavu parandav ja põletikuvastane toime!

 

 

 

Silver Clove- Loodust armastava sportlase valik!

Silver Clove (10 €) on eeterlikel õlidel baseeruv raviomadustega valuleevendav salv, mille leidsime külastades Balit ja mida hakkasime pärast ise maale tooma. Silver Clove leevendab peavalu, kangust kaelas ja õlas, lihas- ja liigesvalusid (reumaatilised, spordivigastusted). Lisaks saab abi, kui kimbutab nohu ja köha ning aitab putukahammustuste sügelemise puhul.


Riided, aksessuaarid ja kinkekaardid

 

Marmot ja Mammut ronimisriided

Ronimisministeeriumist saad endale samuti seotada ronimiseks/matkamiseks vastavad riided, valikus nii meeste kui naiste ja osad väiksemad suurused sobivad samuti lastele. Sügis on tulemas, veel saadaval vihmakindlad püksid ja hea kvaliteediga joped.

Hinnad al. 35 €.

Proovida saab Ronimisministeeriumis.

Koguvalik siit.

 

“Your Climbing Engine” T-särk

Power and motivation are what make you (2)

“Your Climbing Engine” T-särki (18 €) kujundus põhineb Sandor Torn’i ja Jaanus Sakkis’e koostööle, kes on mõlemad ronijad ja andekad disainerid. Särk ise on ülimalt heast materjalist ja julgeme arvata, et sellest särgist saab klassik.

Fruit Infuser-joogipudel (750 ml), BPA vaba.

Fruit infuser -joogipudelis (12 €) vesi saab meeldiva maitse voolates pudeli sees oleva puuvilju sisaldava resti kaudu. Meie teada saab sellist pudelit osta ainult Ronimisministeeriumist.